دست خالی از سایت ما بیرون نمیرید!
در حال حاضر سایت کادولاو، زیور آلات زنانه مثل ست و نیم ست، گوشواره و گردنبند، دستبند و النگو را برای بانوان عزیز دارد. جدا از این موارد شما در کادولاو میتوانید ارزانترین ساعت‌های موجود در بازار رو با کیفیت استثنائی و موتور شرکتی تهیه کنید.

تمام کالاهای کادولاو تضمین کیفیت دارند. زیور آلات ارائه شده همگی رنگ ثابت هستند و ساعت‌های ما همگی موتورهای شرکتی دارند. در صورت بروز هرگونه مشکل در کالای ارائه شده، شما میتوانید برای مرجوعی کالا اقدام نمایید.
ضمنا زیور آلات همگی گارانتی یک ساله ثبات رنگ و کیفیت دارند و در صورت هرگونه مشکلی، همکاران ما در تیم پشتیبانی در خدمت شما هستند.

این مژده را به شما عزیزان میدهیم که در آینده‌ای بسیار نزدیک، کالاهای جذاب دیگری نظیر کیف‌های شیک زنانه، روسری‌های پر مخاطب و دیگر کالاها خواهیم داشت

بله شما حق دارید این سوال را بپرسید. اقلامی مثل ساعت‌های سه موتوره، ست‌ها و نیم ست‌های زنانه و تقریبا تمام اقلام دیگه‌ای که در کادولاو مشاهده میکنید؛ قیمت استثنائی دارند. کافی است تنها یک بار از ما خرید کنید تا بدونید این قیمت مناسب در کنار کیفیتی درخور شان شما ارائه میشود و دلیل این قیمت‌های شگفت انگیز، تیم تامین مناسب است. شاید شما کادولاو را به تازگی میبینید اما استارت این پروژه چند سال قبل خورده بود پس بدونید پشت این قیمت‌های ارزان و کیفیت‌های بالا، تجربه‌ای چند ساله نهفته است

در این بخش شما مشخصات کسی که میخواید براش هدیه بخرید رو وارد میکنید تا در زمان شما صرفه جویی بشه و دقیقا کالاهایی رو براتون نمایش بدیم که میخواید.

برای استعلام از زمان موجود شدن کالاهای ناموجود، اطلاع از رویه‌های بازگشت کالا، مشکل در ثبت کد تخفیف، پیگیری سفارشات، همکاری در فروش، سوال راجع به کالاها و غیره میتوانید با پشتیبانی در ارتباط باشید.

متاسفانه کالاها به حدی محدود ارائه میشن که امکان داره یک رفت و برگشت شما باعث ناموجود شدن کالای مد نظرتون بشه. دلیل این هم براتون توضیح میدیم.
کادولاو چون در ابتدای مسیر پر پیچ و خم خودشه، اول باید بدونه کدوم کالاهاش مخاطب بیشتری داره. به همین دلیل بعضی از کالاها با موجودی بسیار محدود ارائه میشن. پیشنهاد میکنم اگر از کالایی خوشتون اومد؛ خرید خودتون رو زودتر نهایی کنید

این مورد اصلا مشخص نیست…
امکان داره کالایی باشه که فقط یک بار تکرار بشه. پس بازم میگم اگر کالایی رو دوست داشتید سریع‌تر خریدتون رو نهایی کنید.

ما برای هرکدوم از شما عزیزانی که از ما خرید میکنید احترام قائلیم و قطعا حضور شما توی سایتمون باعث افتخار ماست. کد تخفیف هم جزئی از رابطه خوب ما و شماست.
برای اطلاع از اینکه در تاریخ خرید شما آیا کدی فعال هست یا نه، با ادمین سایت در ارتباط باشید